هاست پربازدید ، هاست پرترافیک

هاست پرترافیک یا هاست پربازدید ویژه سایتهای پربازدید و ترافیک بالا برای آن دسته از کاربران مناسب می باشد که سایت آنها بیش از اندازه از منابع رم و Cpu سرور استفاده می نماید و سرور های اشتراکی قادر به پاسخگویی آن نمی باشند.

این دسته سایت ها معمولا سایت های دانلودی، فروم ها، مدیریت محتوای وردپرس و یا سایتهای با بازدید روزانه بالا می باشند که هاست پربازدید سرورپارس با سرور های قدرتمند خود به راحتی قادر به ارائه سرویس به آنها خواهد بود.

شایان ذکر است که میزبانی وب سرورپارس منابع را روی این سرور ها به صورت اختصاصی ارائه داده و هر سرور را روی تعداد خاصی وب سایت بسته و برای مشتریان جدید سروری دیگر را کانفیگ می نماید که این کار باعث مدیریت متمرکز منابع و در نهایت ارائه کیفیت مطلوب به شما مشتریان گرامی خواهد شد.

اگر از ساسپند شدن وب سایت خود خسته شده اید، اگر سرورهای فعلی شما جوابگوی شما و بازدید کنندگان تان نیستند، هاست پربازدید هاست دی ال ال را انتخاب نمایید تا مفهوم واقعی قدرت و کیفیت را تجربه نمایید.

ویژگی های برتر هاست پربازدید

بک آپ گیری روزانه
پشتیبانی 24 ساعته
هاست پربازدید
سرویس های هاست پربازدید غیر از هزینه فضا دارای هزینه منابع هستند و در صورتی که ارزیابی خرید سرویس اشتباه باشد و یا در طول دوره منابع بیشتری از پردازنده استفاده شود، هزینه سرویس متعاقبا افزایش خواهد داشت.

خرید هاست پربازدید

Litespeed Webserver Keep Alive PHP Version 5.2 up to 7.0 MySQL (Last Version) R1soft Backup POP3
Zend Guard (Last Version) IonCube (Last Version) Sourceguardian (Last Version) GD CURL SOAP
IMAP EXIF

مشخصات برتر هاست پربازدید

بک آپ گیری

قابل ارائه بر روی :
  • کلیه سرویس های لینوکس

تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات کاربران به منظور تامین امنیت اطلاعات بیشتر کاربران توسط سرورپارس صورت می گیرد که کاربران غیر نسخه های تهیه شده شخصی بتوانند از امکانات سرورپارس نیز استفاده نمایند

دوره بک آپ گیری ها : سرویس های حرفه ای و پرترافیک دارای بک آپ گیری روزانه و مابقی سرویس های اشتراکی دارای بک آپ گیری هفتگی هستند سرویس های دانلود و بک آپ دارای این امکان نیستند

شرایط سرویس در زمینه با تهیه نسخه پشتیبان نیز در این لینک قابل مطالعه خواهد بود.

بک آپ گیری