مرکز پشتیبانی 6095472-0916
مرکز مشتریان HostDLL >

قرارداد کاربری سایت شرکت هاست دی ال ال

آخرین تاریخ بروزرسانی : 1397/04/30

قرارداد حاضر براساس ماده ۱۰ قانون مدنی، و با تابعیت از کلیه قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران به صورت عام و قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲ و آیین نامه های مربوطه به صورت خاص، از تاریخ دریافت ایمیل و تایید فعالسازی از سوی کاربر ( مالک مشخصات ثبت شده در سایت هاست دی ال ال ) در سایت هاست دی ال ال به رسمیت قانونی خواهد رسید. قرارداد حاضر متضمن کلیه توافقات طرفین بوده و توافقات و اظهارات پیشین، اعم از شفاهی و کتبی، در ارتباط با موضوع این قرارداد از تاریخ انعقاد، فاقد هرگونه اثر خواهد بود.

قرارداد حاضر بین شرکت نگین کاشانه امین (با مسئولیت محدود) به شماره ثبت 50834 شناسه ملی 14008999080 و به نمایندگی آقای مجید طرفی (مدیر عامل) که در این قرارداد “سرورنگین” خوانده می شود، از یک سو و مالک مشخصات ثبت شده در سامانه ثبت نام کاربران هاست دی ال ال که در این قرارداد «کاربر» نامیده می شود، در شهر تهران منعقد و برای طرفین حکم قرارداد قطعی را داشته و طرفین ملزم به اجرای تمامی مفاد آن می باشند.
کلیه واژگان کاربردی در سایت هاست دی ال ال که در معنی و مفهوم قرارداد تاثیر مستقیم دارند در قالب پیوست شماره یک (1) که جزء لاینفک قرارداد محسوب میشوند آورده شده است.
اقدام کاربر به خرید کالا یا خدمات ارائه شده از طریق وب سایت هاست دی ال ال به نشانی www.hostdll.com مطابق قانون تجارت الکترونیک
هزینه کالا و خدمات محصولات ارائه شده هاست دی ال ال به صورت مجزا در لینک هر محصول تعیین گردیده است.
  • 1-5 ) به استناد مواد فصل چهارم قانون تجارت الکترونیک ایران مصوب ۱۳۸۲ این قرارداد وفق فرآیند الکترونیکی در سامانه هاست دی ال ال با پذیرش ایمیل معرفی شده در سامانه در هنگام ثبت نام و همچنین تکمیل ثبت نام با ارسال لینک در ایمیل و در صورت نیاز از طریق پیامک به شماره ی معرفی شده در زمان ثبت نام توسط کاربر، و ورود آن در سامانه توسط ایشان، حکم انعقاد قرارداد رسمی داشته و برای طرفین لازم الاجراست.
  • تبصره : کاربر با عضویت در سایت هاست دی ال ال و کلیک روی لینک فعال سازی در ایمیل خود کلیه شرایط این قرارداد را پذیرفته است.
  • ۲-۶ ) این قرار داد از زمان انعقاد (مطابق با بند فوق) تا انتهای سال جاری اعتبار دارد و در صورت عدم اقاله ، خاتمه و یا فسخ قرارداد از سوی طرفین، قرارداد ، الحاقیه ها و دستورالعمل های وابسته به آن به صورت خودکار طبق آخرین شرایط مندرج در پورتال کاربران در انتهای هر سال ، به مدت یک سال شمسی دیگر تمدید می گردد و کاربر با ادامه فعالیت خود تمدید را پذیرفته است.

۱-6 طرفین موظفندکلیه اطلاعات محرمانه طرف دیگر از جمله اسناد حقوقی و توافق نامه همکاری فیمابین را در زمان قرارداد و پس از آن محرمانه نگاه دارند. مگر با دستور مورد مراجع ذی صلاح قانونی.

۲-6 هیچ یک از مواد و مفاد قرارداد حاضر به معنای شراکت یا وجود رابطه کارگر و کارفرمائی فیمابین کاربر و هاست دی ال ال نمی باشد.

۳-6 کاربر متعهد می گردد که شرایط عودت کالا یا خدمات دریافتی را تحت شرایط مندرج در پیوست 3 دستورالعمل شرایط اختصاصی کالا یا خدمات بپذیرد.

۴-6 تحویل کالا و خدمات به صورت الکترونیکی(از طریق ایمیل و یا پرتال کاربری) به کاربر انجام خواهد شد.

۵-6 در صورت بروز عوامل فورس ماژور، قرارداد موقتا متوقف و پس از رفع آن به همان روال سابق ادامه می یابد.

۶-6 کلیه ابلاغیه ها ، اخطارها، پیام ها و مکاتبات هاست دی ال ال از طریق پنل کاربری و همچنین ایمیل معرفی شده ی ایشان صورت می گیرد. هاست دی ال ال مسئولیتی در خصوص عدم توجه و یا عدم مشاهده پیام ها توسط کاربر نخواهد داشت.

۷-6 در صورتی که در خصوص هر یک از شروط عدم مسئولیت یا نقض هر یک از مقررات کشور در رابطه با استفاده از کالا یا خدمات ارائه شده، مسئولیتی بر هاست دی ال ال تحمیل گردد، کاربر موظف است که کلیه خسارات مادی و معنوی وارده بر هاست دی ال ال را جبران نماید.

بر اساس مفاد این قرارداد هاست دی ال ال متعهد به انجام امور ذیل می باشد :

1-7 هاست دی ال ال مجاز است با عنایت به شرایط و سیاست های شرکت، در صورت نیاز شرایط و بندهای قرارداد را اصلاح نماید. تغییرات به محض به روزرسانی و اطلاع به کاربر، اجرایی خواهد شد و ادامه همکاری کاربر به منزله پذیرش تغییرات خواهد بود.

2-7 هاست دی ال ال آموزش های لازم به کاربر جهت استفاده از کالا و خدمات ارائه شده را در اختیار کاربر قرار داده، و همچنین مشخصات سفارشات در هر لحظه برای کاربر از طریق الکترونیکی در پنل کاربری وی قابل مشاهده خواهد بود.

1-8 به موجب قرارداد حاضر، کاربر موظف به ثبت اطلاعات و ارائه مدارک درخواستی هاست دی ال ال خواهد بود.

2-8 به موجب این قرارداد، کاربر موظف به مطالعه و رعایت کلیه ی قوانین ، آیین نامه ها ، دستورالعمل(پیوست) ها و ابلاغیه هایی که هاست دی ال ال در بخش مستندات سایت یا پنل کاربر یا ایمیل ایشان قرارداده یا ارسال می شوند خواهد بود.

3-8 کاربر اظهار می نماید از کلیه مقررات قانونی از جمله مفاد قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان ، قانون مبارزه با قاچاق کالا و مبارزه با پولشویی، تعزیرات ، قانون حمایت از حقوق پدیدآورندگان نرم افزارهای رایانه ای ، قانون تجارت الکترونیک، قانون حمایت از حقوق مؤلفان، مصنفان و سایر قوانین مربوط از قبیل قوانین بین المللی ثبت دامنه(ICANN)، میزبانی وب و سایر موارد اطلاع کامل دارد و پای بند به رعایت آن ها است. در صورت ادعا یا مطالبه حق از ناحیه اشخاص ثالث، مسئول پاسخ گویی و جبران خسارات احتمالی خواهد بود.

4-8) به موجب قرارداد حاضر، کاربر مسئول حفاظت از نام کاربری و رمز عبور پنلی که به او اختصاص یافته است، شناخته می شود و مسئولیت تمامی فعالیت هایی را که با نام کاربری او انجام می گیرند، از قبیل ثبت درخواست پشتیبانی، ثبت سفارشات، ارسال اطلاعات و سایر موارد ارتباطی، بر عهده خواهد داشت.

5-8) به موجب قرارداد حاضر کاربر متعهد است در صورت تغییر اطلاعات تماس خود، آن را فوراً به اطلاع هاست دی ال ال برساند (و یا از طریق کنترل پانل کاربری اطلاعات خود را بروزرسانی نماید).

9-1 چنانچه به موجب این قرارداد از جانب کاربر خسارتی به هاست دی ال ال یا شخص ثالث وارد آید، کاربر ضامن جبران خسارت می باشد. بدیهی است شرایط این ماده جدای از ماده جرایم این قرارداد است و قابل پیگیری در مراجع ذیصلاح جمهوری اسلامی ایران خواهد بود.

9-2 هاست دی ال ال هیچگونه خسارتی تحت هیچ شرایطی بابت بروز مشکلات احتمالی از جمله مشکلات سخت افزاری ، نرم افزاری و یا شبکه ای که منجر به حذف، تخریب، تغییر اطلاعات و یا از کار افتادن یا متوقف شدن سرویس کاربران گردد، پرداخت نخواهد کرد.

9-3 مبلغ خسارت وارده به کاربر برای هر سرویس حداکثر تا معادل هزینه پرداخت شده برای همان سرویس توسط هاست دی ال ال پذیرفته خواهد شد و هاست دی ال ال هیچگونه مسئولیتی در قبال جبران خسارت مازاد بر این مبلغ نخواهد داشت.

2-10 ) حل اختلاف بین کاربر و هاست دی ال ال:
در صورت بروز هرگونه اختلاف در رابطه ی بین کاربر و هاست دی ال ال، مورد اختلاف توسط کمسیون فضای مجازی نظام صفنی رایانه ای تهران به عنوان داور مرضی الطرفین بررسی و نتیجه برای طرفین لازم الاجرا می باشد.

2-10 ) حل اختلاف در تفسیر این قرارداد
الف) در صورت بروز هرگونه اختلاف در رابطه با تفسیر مفاد و اجرای قرارداد حاضر ابتدا طرفین تلاش می نمایند تا از طریق مذاکره، صلح و سازش مورد را مرتفع نمایند. در صورت لاینحل ماندن مورد اختلاف، حق مراجعه به مراجع ذیصلاح قانونی برای طرفین محفوظ خواهد بود.

ب) در زمان بروز اختلاف، در صورت توافق طرفین، دو طرف به انجام تعهدات اولیه خود بر اساس قرارداد تا حل مناقشه ادامه می دهند، در غیر این صورت، تا زمان حل و فصل کامل موضوع اختلاف، تعهدات طرفین متوقف خواهد شد.

1-11) در صورتی که به موجب حکم دادگاه یا قوانین جاری کشور، هر یک از مقررات این قرارداد نامعتبر شناخته شود، اولاً خدشه ای به سایر مفاد قرارداد وارد نشده و ثانیاً پیشنهاد هاست دی ال ال در خصوص اجرای سایر مفاد قرارداد به نحوی که بیشترین تطابق را با اراده اولیه طرفین داشته باشد، پذیرفته خواهد شد.

2-11) کلیه حقوق هاست دی ال ال (مصرح در این قرارداد) در زمان قرارداد و پس از آن قابل پیگیری می باشد

1-12 ) هر یک از طرفین می تواند با اعلام کتبی ۳۰ روزه به طرف مقابل، قرارداد را فسخ نماید و در این فاصله طرفین باید تعهدات جاری و تسویه حساب خود را به نحو کامل انجام داده یا برای انجام آن به نحوی که مقتضی می دانند با توافق یکدیگر مهلتی تعیین نمایند.

2-12) هاست دی ال ال می تواند در مدت اعتبار این قرارداد بنا به تشخیص خود یا بروز تخلفات کاربر طبق پیوست چهار(4) دستورالعمل رسیدگی به تخلفات، قرارداد را خاتمه داده و با اخطار قبلی یا بدون آن دسترسی کاربر به کلیه سرویس های هاست دی ال ال را معلق نماید. در این صورت تمامی حقوق و امتیازات اعطا شده از جانب هاست دی ال ال به کاربر متوقف خواهد شد و حق هاست دی ال ال برای رد درخواست مجدد همکاری با کاربر محفوظ است.

3-12) در صورت محقق شدن هر یک از حالات پیوست چهار(4) دستورالعمل رسیدگی به تخلفات یا هر عنوان تخلف عمدی یا قصور فاحش از سوی کاربر، هاست دی ال ال می تواند با اخطار کتبی الکترونیکی قرارداد حاضر را فسخ نماید. در این صورت هاست دی ال ال با لغو امتیاز کاربری، ارائه خدمات به کاربر را متوقف خواهد نمود.

نشانی و اقامتگاه قانونی هاست دی ال ال در وب سایت رسمی آن قید گردیده و اقامتگاه کاربر نیز همان محلی است که در فرم پنل کاربر توسط ایشان ثبت گردیده است و هر گونه تغییر در نشانی و اقامتگاه باید به اطلاع طرف دیگر برسد. ارسال هرگونه مکاتبات و اوراق عادی و رسمی به این نشانی ها، ابلاغ شده واقعی تلقی می شود.

سفارش دامنه های ملی به منزله ی پذیرفتن و مطالعه قوانین سامانه ی نیک به نشانی nic.ir می باشد
مقررات ثبت دامنه در سامانه ی نیک در لینک زیر قابل دسترسی می باشد :
مقررات ثبت دامنه در سامانه ی نیک
پرداخت ها:

شما موظف هستيد كه حد اكثر تا 72 ساعت پس از سفارش هر پلان وب هاستينگ يا ثبت دومين مبلغ قابل پرداخت را به حساب واريز و هاست دی ال ال را مطلع كنيد . در غير اينصورت سفارش شما لغو خواهد شد.

لطفا هزینه مورد نظر را به یکی از حساب های زیر(به نام نگین کاشانه امین) واریز کنید.

 شرح شماره
1شماره حساب بانک پاسارگاد-
2شماره کارت-
3شماره شبا بانک پاسارگاد-

مشتریان برگزیده HostDLL

اخبار HostDLL

نمادها و گواهینامه ها

logo-samandehi